Zielony Listek

Naklejki z zielonym listkiem dla kierowcówNaklejki z zielonym listkiem to obowiązkowy ekwipunek świeżego kierowcy, który od roku czerwca 2018 będzie chciał poruszać sie po drogach. Oferujemy okragłe naklejki z zielonym liściem klonowym na białym tle, spełniajace ustawowe wymagania.

Każdy młody kierowca począwszy od czerwca 2018 roku, jeśli uzyskał prawo jazdy kat. B ma obowiązek przez 8 miesięcy oznakować każdy pojazd, ktorym chce sie poruszać w przodu i z tyłu naklejką lub przyssawką z zielonym listkiem.

Okres próbny może wydłużyć się w przypadku popełnienia przez młodego kierowcę dwóch wykroczeń przeciwko bezpieczeństwu ruchu drogowego. Wtedy okres próbny wydłuży sie o kolejne 2 lata.
W naszym sklepie znajdziesz oryginalne naklejki i przyssawki zgodnie z oficjalnymi wymaganiami. Zasadnicza róznica między naklejką i przyssawką jest taka, że naklejkę przyklejamy na cały okres próbny na szybę pojazdu, natomiast przyssawka może być wielokrotnie zdjemowana i przyczepiana, np. gdy pojazd jest użytkowany przez kilku kierowców, w tak jest najczęściej. Przyssawkę można w każdej chwili zdjąć i łatwo przyczepić na szybę.